logotype
26 -September -2017 - 14:55

Ідея створення цієї сторіночки виникла сама-собою, коли мені прилетів лист від одного з учасників походу, де була історія його бачення подій, вже описаних мною в репортажі. Але це ще один погляд, ще одна історія, варта Вашої уваги! 

Сподіваюся, поступово ця сторінка розростатиметься розповідями учасників.

Осінній Кострич

Помітила, що місця, які я відвідую розкриваються переді мною поступово, з кожним новим приїздом… Так і з Карпатами. Мрія побачити, перший погляд, перша розмова, а потім починаєш знаходити відображення себе в тому, і закоханість!
Add a comment

Читати далі: Осінній Кострич

Лікувальна сила гір, або дримбо-тур по-буковинськи

Моїм новим друзям присвячую.

Пролог.

 

У житті кожного з нас стаються переломні моменти. При чому переломними вони є як правило через те, що ламають все те, що було до цього… І не факт, що після зміниться на краще. Якщо без пафосу, то, втративши те, заради чого колись втратив усе інше, відчуваєш себе… м’яко кажучи, не дуже. Похапцем знервовано і водночас апатично шукав, чим би це себе таким розрадити, але ж таке овочеве існування гнітило…

Саме у такий момент (як ніколи доречно) бачу в мережі чергові кльові знімки одного Митця, якого знаю вже не один рік. І якщо зазвичай я просто ними милувався і лайкав, то саме того дня щось ніби торкнуло. Неймовірно захтілось і собі опинитись там, тим більше, що Митець вже рік чи два у гори кликав, та до діла не доходило. Чи то кликав не надто добре, чи то хотів я їхати не надто сильно. Словом, намагаюсь напроситися в гори, і мій друг-Митець радо погоджується.

Add a comment

Читати далі: Лікувальна сила гір, або дримбо-тур по-буковинськи

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template