logotype
26 -September -2017 - 14:39

Хомячище

"Влітку там прохідний двір", - висловився один мій знайомий. Мова про Хомяк і про полонину під ним. 

Сам-то він піти з нами зараз не міг, а це, очевидно, десь з глибин душі виривалася назовні жаба. Що та жаба тільки виспівувала: і вітер ураганний, і різке похолодання до -15 при такому-то вітрі, і "прохідний двір". Єдине, що не він сказав, так це те, що Хомяк в таких погодних умовах перетворюється на полярного лиса. Я про те і сама знала.

Add a comment

Читати далі: Хомячище

Ліснів

Цікаво, хто з тих, хто любить мандрувати Карпатами, не знає Ед.уа-рда Шевчука з Калуша? То є один з тих людей, хто по опису смереки може в телефонному режимі направити на правильну стежку краще за будь-який JPS-навігатор. І я не раз, стоячи на роздоріжжі, дякувала долі, що познайомилася з ним. Та і вдома, плануючи чергову поїздку, жодного разу не отримала відмови у допомозі - де краще зупинитися, де є вода, на скільки місць колиба і у якому стані.

Add a comment

Читати далі: Ліснів

Мрії збуваються?

Думаєте я вже всі Карпати обійшла? Та де там... Я й там не була, й там, і там хочу, і сям, а про це й не чула! Отака от, як то кажуть, печалька. 

Потроху обходжу неходжене. Щось вдається з першого разу. А є й зачаровані місця, на які ходжу-ходжу і ніяк не дійду. До таких омріяних аномальних місць належить Довбушанка. 

Add a comment

Читати далі: Мрії збуваються?

Додому

Після холодного вересня і першого снігу з приморозками на Покрову, справжньою несподіванкою виявилося бабине літо.  Прогавити несміливе осіннє тепло не наважилися і чкурнули на Сокільський хребет. Шоправда, такі перепади температур змусили дерева скинути листя, так і не давши всім бажаючим можливості насолодитися золотом осені в повній мірі. Та ми не надто перебірливі - побувати вдома, в горах, завжди щастя.

Add a comment

мельянової Людмили.Додому

Перший раз на Говерлу

Доволі часто на запитання про досвід походів, чую у відповідь горде "був (була) на Говерлі". Ну, звісно, найвища гора Східних Карпат, найвища в Україні! Це символічно. І дуже часто любов до гір народжується з цього знайомства. А от мої діти, не зважаючи на відносно пристойний досвід походів, на Говерлі досі не були! Вирішили це неодмінно виправити!

Add a comment

Читати далі: Перший раз на Говерлу

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template