logotype
26 -September -2017 - 14:49

Кострич - моє улюблене місце

Листопад - мерзопакісне міжсезоння. Вранці сонце, через годину вже зима, а найбільше - сирість і сірість. Просинаєшся - вечір, приходить вечір - а весь день і так був вечір. 

Та буває й так, що не у всьому світі такий морок. Інколи достатньо піднятися на кілометр вгору - і засяє сонце! 

З нестримним бажанням вирватися з того міського мороку, що засів в столиці Буковини, вирішили поїхати на Кострич. 

 Люблю то місце - їхати недалеко, недалеко йти. А головне - краєвиди, справжній смерековий ліс і колиба, яка своїм промінням зігріває мені душу і прикрашає головну сторінку цього сайту.

Add a comment

Читати далі: Кострич - моє улюблене місце

Обережно!!! Мрії збуваються!

Так-так, мрії мають властивість збуватися. Тому закликаю вас, друзі, будьте уважні, коли озвучуєте свої бажання. Думки, а тим більше слова, справді цілком матеріальні і нікуди не зникають, як рукописи, пам`ятаєте? От тільки буває, що матеріалізація відбувається не зовсім тоді, коли ви б того хотіли. 

Add a comment

Читати далі: Обережно!!! Мрії збуваються!

Чорногірська фотоподорож

Чи багато потрібно для щастя фотографу-мандрівнику? 1000 файлів в день? Крута камера і кілька-10-кг різнофокусної оптики? Та то б, можливо, й не завадило, але не головне. Головне, як завжди в поході, хто крокує поряд. І той один-єдиний кадр, який влучив прямо в серце, в саму душу. 

Add a comment

Читати далі: Чорногірська фотоподорож

Відчайдушні домогосподарки

Ця розповідь - чергове підтвердження істини, що хто хоче, той знаходить можливості, а хто не хоче - той знаходить причини.

У всіх в ті вихідні були причини, тільки у нас трьох можливість. Як гадаєте, чи просто знайти можливість піти в гори працюючим мамам 4, 4 і 2 дітей? Наголошу, ми знайшли!

Add a comment

Читати далі: Відчайдушні домогосподарки

Dreamбо-тур

Дивне слово dream(мрія)бо-тур народилося само собою, коли стало зрозуміло, що то не звичайний фототур народжується, а паралельно до лекцій по фотомистецтву, ми отримаємо майстер-клас по грі на дримбі. Мабуть, коли дримбу називали дримбою ніхто не мав наміру створити щось  співзвучне мрії (dream), але склалося саме так!

Add a comment

Читати далі: Dreamбо-тур

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template