logotype
26 -September -2017 - 14:39

Здасться, що в гори я ходила завжди. Умовно, воно, звісно, так. Але для мене особисто мої походи діляться на дві епохи - до і після народження дітей. 

Змінилося для мене з народженням дітей все. Тривалість, частота мандрівок, складність, формат і навіть саме сприйняття подорожей, супутників, мета... Спорт змінився емоційним наповненням подорожей. Спілкування, нові місця і вдалі фото, замість кілометражу, тривалості і технічної складності :)

В цьому розділі Ви можете разом помандрувати зі мною, оновленою :)

Для дівчиськ

Доволі часто мені доводиться пакувати рюкзаки і для себе, і для чоловіка (він працює добами). Тому різниця у вмісті для мене очевидна не з розповідей. І справа не в тім, що йому підкидаю щось важче, а собі залишаю поменше. А в тому, що розумію, що якщо Ви збираєтеся в гори вперше, то хлопець, навіть з гарним досвідом походів, не завжди зможе правильно порадити Вам, що взяти. Бо вони, чоловіки, таки з іншого тіста випечені.

Add a comment

Детальніше: Для дівчиськ

Огляд пальника Kovea

На правах реклами погодилася протестувати пальник Kovea Solo Stove X1 KB-0409 від інтернет-магазину Капітан. Чому ж не погодитися, якщо пальником Kovea без жодних нарікань користуюся вже 12 років? 

Add a comment

Читати далі: Огляд пальника Kovea

Як збиратися в похід?

У кожного досвіченого туриста є свій рецепт зборів. Але, як показує життя, результат у всіх фактично однаковий - купка речей, які чомусь влазять до рюкзака об`ємом не менше 65л. Як Вам хтось божиться, що ходить по 5 днів по Карпатах з меншим рюкзаком, можете сміливо сумніватися! В чомусь там є підвох - чогось у тому рюкзаку точно не вистачає: чи другої пари взуття, чи тарілки, чи зубної пасти й мила, чи чистих шкарпеток на зворотню дорогу, або й усього разом. Ну, або, як варіант, в Карпатах завелися шерпи...

Add a comment

Читати далі: Як збиратися в похід?

Зимою в гори?

Не уявляєте скільки разів я чула: "Ходжу в гори 10 (5, 20 - потрібне вставити) років, а взимку ще не був (-ла). Це ж скільки всього потрібно: зимовий спальник, зимовий намет, пальник зимовий!" 

Перший час мовчки чудувалася, потім думала, що це добре: менше народу - більше...кисню.

А ото на днях, переглядаючи старі слайди з лижного походу 1994р, з`явилося бажання відкрити істину )) 

Так от знайте, єдине, що справді потрібно, щоб піти в зимові гори - БАЖАННЯ! Та ладно, ви це знали?..

То давайте тоді поговримо більш предметно. Бо й справді є нюанси.

Add a comment

Читати далі: Зимою в гори?

Кострич - моє улюблене місце

Листопад - мерзопакісне міжсезоння. Вранці сонце, через годину вже зима, а найбільше - сирість і сірість. Просинаєшся - вечір, приходить вечір - а весь день і так був вечір. 

Та буває й так, що не у всьому світі такий морок. Інколи достатньо піднятися на кілометр вгору - і засяє сонце! 

З нестримним бажанням вирватися з того міського мороку, що засів в столиці Буковини, вирішили поїхати на Кострич. 

 Люблю то місце - їхати недалеко, недалеко йти. А головне - краєвиди, справжній смерековий ліс і колиба, яка своїм промінням зігріває мені душу і прикрашає головну сторінку цього сайту.

Add a comment

Читати далі: Кострич - моє улюблене місце

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template