logotype
26 -September -2017 - 14:39

 

 Колись чула такий вислів, що запав у душу, бо відображає і моє бачення життя: " Життя складається не з часу, а з моментів."

Ми не можемо вплинути на плин часу, але ми можемо наповнити час подіями. Від того, як ми справимося з цією задачею, залежатиме те, що ми пронесемо через роки, які спогади наповнять нашу пам`ять.

 

Кожен, мабуть, відмічав для себе факт, що з кожним роком кожен Новий рік приходить набагато швидше, ніж колись, в дитинстві... Існує думка, що це від того, що події, котрі стають для нас звичними, просто не запам`ятовуються і час біжить, мчиться! А в дитинстві кожна кожна дрібничка, кожна подія викликає емоції, подив, відкриття! Якщо спробувати наповнити життя подіями, здивуваннями і відкриттями, то, мабуть, ми подовжимо собі життя?

 

Частиною "моментів" я вже готова поділитися. Більше планую ще здобути.

 

Жовтнева Чорногора (трилогія)

 Студентські роки. Це пора, яка запам`ятовуєтьсяі, як і дитинство, незалежно ні від чого, тільки позитивом. Хтось, вирвавшись з-під батьківської опіки, ударявся в студентство - кожен по-своєму, були й такі, хто вчився цілодобово, 7 днів на тиждень, 364 днів на рік. Але ми їх знали в лице, як справжніх героїв. І я до них не належала.

Вихідні - то був мій час, а свій час я проводила, як правило, в горах. Шалена кількість виїздів тих років злилася в одну позитивну масу і відклалася в підсвідомість гірським, карпатським, досвідом. Але деякі, чимось неординарні виїзди, запам`яталися, виділяючись. Такими викарбувалися мандрівки того жовтня. 

Add a comment

Пригадуємо далі: Жовтнева Чорногора (трилогія)

Спортивна дружба

Відкладала, перекладала написання цього репортажу... А от сіла писати і досі не впевнена, що зможу. Найпотужніше переживання в моєму житті, якоюсь мірою - переламний момент у світосприйнятті.  

Спортивна дружба. Це не слова чи почуття, це назва перевалу на Кавказі.

Add a comment

пригадуємо далі: Спортивна дружба

подарунок на 20-ліття

Хто про які подарунки мріє на 20-ліття? Я, ніби й подорослішала з того часу, але мрію так само - похід! Класний похід - незабутній подарунок на все життя!

 Мені в мої 20 років підфартило по-дорослому! Саме на День мого народження було заплановано виїзд на маршрут в Румунію. Не все просто так, не просто прогулятися. Категорійна пішохідна трійка по трьох найвищих хребтах Південних Карпат - Пятра Краюл (Кам`янистий край), Єзер і Фагараш. 

Add a comment

пригадуємо далі: подарунок на 20-ліття

Горка - можно упасть

Дню медика присвячую цей коротенький репортаж, колеги! 

В той час, коли всі студенти нашої доблесної альма матер (!) гризли граніт науки, робили перші кроки в лікувальній справі, ми потроху ходили в гори :))

Не були на заваді нам ні грізні викладачі, ні заліки і сесії, ні, навіть, власні дрібні діти! Якщо я вже ХОЧУ В ГОРИ, то весь світ зачекає!

Add a comment

пригадуємо далі: Горка - можно упасть

9 хлопців, одна я

Створення сайту - приємна штука, скажу Вам :) Такий класний привід окунутися в спогади, передивитися стос фотографій, побачитися з людьми, яких не бачила купу років!

Add a comment

пригадуємо далі: 9 хлопців, одна я

Більше статей...

  1. голодна трійка 97-го
2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template