logotype
26 -September -2017 - 14:51

Любите гори? Так любите, що й любов`ю то не назвеш - хіба життям? Звичайні люди не розуміють чого вас туди несе, поглядають, як на блаженного? Гадаєте то все, що з вами може статися?  То тільки квіточки... Суворі, мужні, але квіточки.

 Роман Михайлюк - от у кого справжня халепа - він ще й фотограф. Любить гори не менше, ніж будь-хто з нас. Та в додаток до цього фотографує. Ні, не так, як більшість - наявність фотоапарата, навіть крутого, не робить фотографом. Він фотограф у душі, зовні, з усіх боків, будь-якої миті, усюди і завжди. 

Хтось називається професійним фотографом, бо він працює на замовника. Про Романа так не скажеш - чиста творчість, сповнена щирим бажанням ділитися любов`ю до гір, до Рідного краю, природи, людей. 

Свої творчі задуми Роман втілює на плівку, часто саморобними фотоагрегатами. А це означає такі дорогоцінні кожному мандрівнику кілограми і кілограми фототехніки. І цілі дні терплячого очікування - шедеври народжуються у тих, хто їх вистраждав.

Я ж спробую зібрати кілька фотоісторій, створених самим маестро і природою. Кілька історій "однієї фотографії". Можливо, ці розповіді дозволять комусь інакше оцінити вагу, значущість фотографії і праці, вкладеної в їх створення.

МАЙДАН 2013-2014

Новий альбомчик, чи альбом - його розмір залежить не від мене, а від можливого розвитку подій. Присвячується Тайожнаму Саюзу, Вовє, Вітє с Сашей, політичним лядям всіх кольорів, а також нормальним людям, себто громадянам, яким цей мікс борделю з концтабором вже нетрохи обрид.

Add a comment

Читати далі: МАЙДАН 2013-2014

Новий рік 1999

- Рома, а коротка і захоплива історія буде? 
- Трешу і угару не буде - спокійненько так і неквапно :)
Буде п"янка, один восходік, трохи колючого дроту, кракозябра (може, пепелац - не розбираюся) і чучело прикордонника, прикручене до вишки.
Add a comment

Читати далі: Новий рік 1999

Утрєчко

Начинаю сказку рассказывать.

Add a comment

Читать дальше: Утрєчко

Мармарош 1994

1994 рік. Студенство, Рerestrojka, тургурток при універі, в якому потім в гаранта кинули "важким тупим предметом" курячого походження, , звільнення від фізри, перші секондхендівські штормовки і багацько дурості в голові. Такі діла, якщо коротко.

Add a comment

Читати далі: Мармарош 1994

Якийсь Новий рік

Коли я припхався, мені було не до фоток, коби не здохнути. То проспав 20 годин, прокинувся, напився чаю с чимось там, знову виключився годин на 8... а тоді це хороше діло набридло, я виліз і зробив сю геніальну фотку. І поліз спать далі))

Add a comment

Читати далі: Якийсь Новий рік

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template