logotype
26 -September -2017 - 14:55

Щоразу, коли створюю нову сторіночку для когось з друзів, намагаюся перекласти тягар написання передмови-знайомства на самого автора. Інколи то навіть вдається, хоча ще не було жодного, хто б сказав, що хоче і знає як про себе розказати.

IMG 5740

Цього разу я навіть не намагалася про це говорити. Мало того, що відповідь знаю наперед. Я ще й сама з задоволенням розкажу про Аллу. Може навіть і більше і краще, ніж вона сама, навіть якби набралася сміливості відкинути скромність.

Справа в тому, що Алла - моя рідна сестра. Я з нею знайома все своє життя. То вона встигла трохи пожити, доки мене ще не було, але не думаю, що вона пам`ятає той час.

Саме з Аллиної подачі я колись вперше пішла в гори. Вона вже до того часу і в лижному поході бувала, і навіть на Тянь-Шань ходила. Ясна річ, я ніяк не могла відставати від старшої сестри. 

Все сміялися з такого вислову: "Були в батька два сина: один розумний, другий - турист,"- і думали як то воно нашому татові, якщо у нього дві такі доньки.

 Про досвід походів багато говорити не буду. Пройшла моя сестра немало, в т.ч. категорійних пішохідних, лижні, а також керівництва походами дитячих груп. 

Але головне, що хочу, щоб почули всі, особливо ті, хто нарікає на відсутність часу. У Алли 4-ро дітей. Старшому - 15, молодшому - 3. І є бажання ходити в гори, і знаходиться можливість! І це при тому, що сім`я не олігарха, а сама Алла - вчитель фізичного виховання в школі.

Ось така в мене сестра.

 

Західний Саян. Мрії збуваються!

Без мрій не уявляю своє життя. А ще й як вони збуваються! Так-так, саме мрії, а не банальні бажаннячка. 

Ось цього літа здійснилася мрія одразу 8-х людей, причому одночасно: похід 4-ї категорії складності по Західному Саяну, Росія. 

Add a comment

Читати далі: Західний Саян. Мрії збуваються!

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template