logotype
26 -September -2017 - 14:51

Якщо Ви зайшли на мій сайт, а тим паче читаєте це, то висновок може бути тільки такий - Ви вже зробили крок назустріч своїй мрії побачити, відчути, вдихнути і поринути з головою в світ реальний.

Для того, щоб мрія трансформувалася в реальність, потрібно лише окреслити мету. Ось тут я Вам і стану в нагоді :) 

Друзі, хочу наголосити, що пропонований перелік маршрутів далеко неповний. Окремо винесені тільки ті, для яких знайшлися більш-менш пристойні фото, щоб хоч приблизно ілюструвати те, що може Вас там чекати. 

Ніщо не заважає нам зібратися і піти, наприклад, на Кукул, на Протяте Каміння, на Томнатик ("Памір"), на Свидовець, Боржаву, Горгани і ще багато місць. Я була багато де, але далеко не скрізь. Та хочу наголосити, що це не означає, що ми не можемо піти на омріяний Чивчин, наприклад. Я не боюся йти і вести людей туди, де ще не була, бо то відбувається щоразу навіть там, де була 10 разів - гори і люди щоразу різні :)

Мандруйте по мапі, а я допоможу перетворити ту мандрівку в реальність.

Чорногора

Чорногора - найвищий хребет Східних Карпат. Тут зібрані всі двохтисячники - Петрос (2020м), Говерла (2061м), Пожежевська (1822м), Туркул (1933м), Ребра (2001м), Гутен-Томнатік (2016м), Бребенескул (2036м), Мунчел (1998м), Піп Іван Чорногірський (2022м). 

Детальніше:  Чорногора

Детальніше: Чорногора

Крента

Подорожуючи Карпатами, помилуватися Чорногірським хребтом з усіх сторін просто необхідно. Невисокий хребет Гринявських гір Крента, подарує незвичайні ракурси всього Чорногірського хребта - від ПІЧа до Говерли.

Детальніше: Крента

ХОЧУ СЮДИ!

Піп Іван Чорногірський

Легендарний ПІЧ! Гора, що несе на собі "білого слона"!

Детальніше: Піп Іван Чорногірський

Третя за висотою вершина Українських Карпат. Потужна, масивна, норовлива. Не кожному вдається піднятися на неї. Але хто хоч раз там побував, обов`язково захоче повернутися туди не раз.

 

ХОЧУ СЮДИ!

Піп Іван Мармарошський

Піп Іван Мармарошський - ПІМ - частинка Альп у Карпатах.

Детальніше: Піп Іван Мармарошський

Вершина на кордоні з Румунією. Незвичний для Карпат рельєф зі справжніми цирками, неприступними кам`яними відрогами і буйством флори, що збреглася завдяки цій важкодоступності.

ХОЧУ СЮДИ!

Чорна Клива

Чудове місце, дуже вигідне для шанувальників панорам! Ось звідки можна побачити практично всі Карпати! Свидовець, Чорногора, навіть Мармароси видно! В інший бік - усі Горгани: Хомяк, Синяк, Добошанка, Сивуля...Детальніше:  Чорна Клива

 

ХОЧУ СЮДИ!

2017  хочу в гори!  globbersthemes joomla template